Minika Go

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.7 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
IOS mobil cihazınız ile çocuklarınızın en büyük eğlencesi olan çizgi filmleri esas adresi olan Minika Go'dan seyrettirebilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınız varsa çocuklarınız için eğlence dünyası hazır demektir. IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indireceğiniz çocuklarınızın en büyük eğlencesi olan Minika Go kanalı artık televizyonu cep telefonunuza taşıyor. 

Minika GO, televizyonlar üzerinden yayın yapan çocuklara özel bir çizgi film kanalıdır. Kanalımız teknolojinin gelişmesiyle birlikte Minika Go artık mobil kanal olma görevini de üstlenmiştir. Televizyonda yayın yaparken içeriğinde bulunan her şey ile mobil cihazlara taşınan Minika Go uygulaması ile sizde çocuklarınıza eğlence dolu bir dünya yaratın. 

En sevdiği çizgi filmlerden onları mahrum bırakmayın. Mobil cihazınız ile bu açığı kapatın ve onlara çizgi film dolu hayal dünyası armağan edin. Çağımız çocukları gelişen teknolojiye büyüklerden daha çabuk adapte oluyor. Bu sebeple Minika Go mobil uygulamasını da yadırgayacaklarını sanmayız. Çocuklarınızın en sevdiği çizgi filmleri seyretmesi için artık başlayacağı saati beklemelerine gerek yoktur. Mobil cihazınız sayesinde bunu halledebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Minika Go indir
DİĞER SÜRÜMLER